Kariéra

Hlavní inženýr projektu

Úspěšný český dodavatel technologií pro energetiku a průmysl, společnost G - Team a.s., nabízí z důvodu rozšiřování vlastního realizačního týmu zaměstnání na pozici Hlavní inženýr projektu
Požadujeme:
• Vzdělání technického směru nebo relevantní praxe
• Zodpovědný přístup k práci
• Samostatnost, flexibilita
• Technické myšlení
• Řidičský průkaz sk. B
• Zkušenosti s řízením dokumentace, koordinace napříč profesemi (stavební/strojní/esletro/SKŘ)
Máplň práce:
• Rozdělení technologického balíčku na logicky řiditelné celky
• Koordinace jednotlivých částí technologie
• Zajišťování předávání podkladů do projekčního oddělení firmy a na externí subdodavatele spolupracující na projektech
• Řízení a předávání dokumentace zákazníkovi a spolupracujícím subjektům
• Spolupráce s realizačním týmem
• Odpovědnost za technické řešení projektu
• Autorský dozor při výstavbě
Nabízíme:
• Různorodou pracovní náplň, možnost účastnit se jedinečných projektů
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• Možnost osobního rozvoje
• Vstřícný přístup a dobré pracovní podmínky
• Zodpovědnou práci, která má smysl a výsledky
• 5 týdnů dovolené
• Motivující mzdové ohodnocení
• Coffe bar, možnost využití posilovny

Koordinátor a plánař výroby

• Místo výkonu práce: Vochov 50
• Zaměstnání na dobu 1 roku, následně prodloužení PP na dobu neurčitou
• Praxe jako mistr či koordinátor nebo plánovač ve výrobní firmě výhodou, ideálně strojní obrábění
Požadujeme:
• Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
• řízení zakázek ve výrobě, plánování a monitoring zakázek s reportingem managementu, komunikace s manažery projektů, dohled nad termíny a včasným plněním zakázek
Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené, perspektivní práci ve stabilní rostoucí společnosti, závodní stravování, firemní sportovní aktivity, coffe bar, využití posilovny, atd.

Kontruktér/Samostatný konstruktér

Požadujeme:
• Minimální vzdělání: Vyšší odborné
• Vytváření technických podkladů pro nabídky.
• Posuzování technických příloh smluv.
• Kvalifikované modelování, vytváření dokumentace a návrh převážně vlastních výrobků v Creo Parametric 3.
• Provádění pevnostních analýz převážně vlastních výrobků v ANSYS 14.5.
• Účast na technických jednáních v areálu firmy i u zákazníka.
• Vývoj nových výrobků, výpočtových programů, apod.
• Komunikace s dílnou a zavádění zpětné vazby do návrhu výrobků.
Nabízíme:
• Perspektivní práce ve stabilní, rostoucí společnosti, závodní stravování, firemní sportovní aktivity, 5 týdnů dovolené, coffe bar, možnost využití posilovny v areálu a další zajímavé benfity

Operátor CNC frézky/ CNC soustruhu do dvousměnného provozu

Požadujeme:
- vyučený obraběč kovů nebo SŠ techn. směru
- znalost programování v systému HEIDENHAIN, HEIDENHAIN Mill Plus výhodou
- minimálně 2 roky praxe na podobné pozici
- znalost strojírenské technické dokumentace
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost
Nabízíme:
- perspektivní práci ve stabilní, rostoucí společnosti
- závodní stravování
- firemní sportovní aktivity
- 5 týdnů dovolené

Zámečník/Potrubář

Požadujeme:
- praxe na této pozici
- vyučen, popř. střední odborné vzdělání
- spolehlivost, pečlivost a přesnost
Náplň práce:
- sestavování potrubních tras
- příprava svařenců pro svářeče
- běžné zámečnické činnosti