Kariéra

Interní auditor a specialista systémů řízení

Požadavky:
• Minimální vzdělání: úplné střední odborné ideálně strojní
• Praxe: 3 roky ve strojním oboru (není podmínkou)
• Řidičský průkaz sk. B
• Aktivní znalost MS Office
• Trestní bezúhonnost
• Osvědčení interního auditora (není podmínkou)
• Samostatnost a zodpovědnost při plnění úkolů
• Komunikativní vystupování
Náplň práce:
• Koordinace a provádění interních auditů v souladu s normami ISO 9001, ISO 3834-2, ISO 14001 a ISO 1090-2.
• Spolupráce a účast při certifikačních a externích auditech
• Zaměření na jadernou energetiku
• Komunikace se zákazníky a dodavateli v oblasti kvality
• Spolupráce na řešení neshod a reklamací
• Identifikace příležitostí ke zlepšení a jejich implementace
• Komunikace s vedením a všemi zaměstnanci napříč celou společností

PROJEKTANT STROJNÍ TECHNOLOGIE A POTRUBNÍCH SYSTÉMU

Požadujeme:
- Bakalářské nebo magisterské vzdělání strojního zaměření (obor energetika výhodou) nebo minimálni 3-letou praxi v oboru strojního projektování,
- zkušenost s prací ve 2D a 3D CAD systému (AutoCAD, Solid Edge výhodou),
- znalost MS Office na uživatelské úrovni,
- orientace v procesních schématech (P&ID) a výkresové dokumentaci,
- základní znalosti v oblasti tlakových zařízení,
- znalosti zásad technického kreslení,
- řidičské oprávnění skupiny B výhodou,
- touhu po seberealizaci, smysl pro pečlivost a svědomitost.
Nabízíme:
- kvalitní pracovní zázemí v mladém dynamickém kolektivu,
- příležitost k uplatniní kreativity, seberealizaci a odbornému rustu,
- 5 týdnu dovolené,
- motivující mzdové ohodnocení.